• MODERNÍ POMŮCKY

pondělí, 09 prosinec 2019 08:57

Třetí místo mladších žáků ve florbalovém finále

Dne 6. 2. 2019 se na ZŠ Dr. Mir. Tyrše uskutečnilo již proklamované florbalové superfinále mladších žáků. Tři týdny předtím si naši kluci vítězstvím v markvartické skupině zajistili účast ve čtyřčlenném finále (ze 17 týmů). Tento turnaj měl být tedy jakýmsi bonusem za předešlé výborné výkony. Po prohře se suverénní ZŠ Kamenická oplatili naši kluci prohru z Markvartic Gymnáziu Rumburk a v nervydrásající bitvě zvítězili 4:3. V závěrečném zápase po boji nakonec nestačili na ZŠ Komenského a obsadili tak konečné výborné 3. místo.

Mladší žáci nastoupili v této sestavě: Mára Holec, Péťa Krátký, Honza Zelenka, Dominik Krajdl, Tomáš Novotný, Šimon Postl, Vojta Antal, Míša Kohout, Jára Moučka a Míša Svoboda.

Mgr.Michal Pazderka