• VYBAVENÍ TŘÍDY

pondělí, 09 prosinec 2019 08:25

Bronzová radost stolních tenistů

Dne 5. 12. 2019 pořádala ZŠ Březová opět po roce okresní finále ve stolním tenise v hale SKST Děčín. Za účasti téměř stovky sportovců jsme měli i my svá želízka v ohni. I přestože nám minulý rok odešli starší žáci, kteří pravidelně vozili ze soutěží nejvyšší umístění, měli jsme především u 3. kategorie mladších žáků neskromná přání. Ta se stala posléze i skutečností, neboť kluci ve složení Míša Rubeš, Honza Ledvinka a Šimon Postl vybojovali pěkné 3. místo (ke 2. stupínku scházel jeden rozdílový bodík).

Neztratila se ani mladší děvčata, která ve složení Lucka Málková, Bára Šafková a Markéta Bulyhová vybojovala 4. místo.

Všichni, kteří se okresního finále zúčastnili, zaslouží pochvalu za nezměrnou bojovnost a touhu zvítězit.

Velké poděkování patří i všem asistentům a asistentkám ze ZŠ Březová, bez kterých by se takto rozsáhlá sportovní akce nemohla řádně uskutečnit.

Mgr. M. Pazderka