• VARIABILNÍ PROSTŘEDÍ

úterý, 26 listopad 2019 14:13

Březovka opět v superfinále

Tento i minulý pátek se uskutečnila okrsková kola ve florbalu ve dvou nejobsazovanějších kategoriích, tj. 6. - 7.třída a 8 .- 9.třída chlapců. S mladšími kluky jsme cestovali do Markvartic, kde díky 5 vítězstvím a jedné prohře skončili shodně na 1.místě společně s Gymnáziem Rumburk a postoupili do superfinále pro 4 nejlepší týmy celého okresu (6. 12. 2019 jim budeme všichni držet palce).

O týden později (22. 11.) svůj turnaj odehráli i starší žáci, tentokrát na ZŠ Dr. Mir. Tyrše. Po vítězství a jedné remíze postoupili kluci do semifinále, kde už bohužel nestačili na velmi silné ZŠ Dr. Mir. Tyrše a ZŠ Kamenickou. Konečné 4. místo určitě zaslouží velkou pochvalu.

Mladší žáci vybojovali vítězství v tomto složení:
Míša Svoboda, Jára Moučka (brankáři) – Mára Holec, Péťa Krátký, Honza Zelenka, Dominik Krajdl, Tomáš Novotný, Šimon Postl, Vojta Antal a Míša Kohout.

Starší žáci nastoupili v této sestavě:
Milan Cimrt (brankář) – Tomáš Jelínek, Honza Šmucr, Ondra Macho, Kuba Pepich, Kuba Zvěřina, Lukáš Zíka, Martin Keleši, Jirka Zita a Martin Sitár.

Mgr.Michal Pazderka

Galerie Obrázků