úterý, 26 listopad 2019 09:49

Doktora se nebojíme

Třidy 1.A a 1.B se ve dnech 23. října a 18. listopadu zúčastnily výukového programu v děčínské nemocnici. Celým programem děti provázel zdravotní bratr Tomáš Škoda. V úvodu si děti vyzkoušely poskládat a popsat lidské tělo, zabalily si potřebné věci pro případ hospitalizace v nemocnici. Také si zkusily, jak se provádí lékařská prohlídka. Každý si vyzkoušel, jak funguje stetoskop, jak se měří tlak, jak funguje kapačka a také,  jak to vypadá, když se odebírá krev. Dětem se celé zdravotní dopoledne moc líbilo a zjistily, že vůbec nic u doktora NEBOLÍ! V závěru si ještě děti prohlédly ambulanci. Jak nás celá akce nadchla dokazují i fotografie.

Mgr. Dernerová Pavla a Mgr. Bašistová Jana