středa, 20 listopad 2019 16:07

Florbal dívky 2019

Tým děvčat naší školy se zúčastnil okresního turnaje starších dívek ve florbale, který se v tomto roce konal na Základní škole v Markvarticích. Náš tým bojoval v jednotlivých zápasech s týmy celého děčínského okresu . Dívky si porovnávaly své dovednosti ve florbale a získávaly zkušenosti se sportovním zápolením a nakonec obsadily krásné 6. místo. Naše děvčata dokázala, že jsou skvělý tým nejen po sportovní stránce v zápasech, ale i mimo palubovku. Gratulujeme celému týmu ve složení: Eliška Rocheltová, Veronika Hošková, Kateřina Mihová, Ema Dolejšová, Andrea Braunová, Karolína Grulichová, Andrea Klabanová a Karolína Trojanová. Všem děvčatům držíme pěsti i do dalších sportovních soutěžích.

Galerie Obrázků