• POČÍTAČOVÁ UČEBNA

pátek, 25 říjen 2019 17:03

8. B v Národním divadle

Dne 23.10. 2019 navštívila třída 8.B představení Kytice v Národním divadle. I přesto, že sehnat lístky není vůbec lehké, se nám podařilo zakoupit vstupenky na zbylá místa, kde ale byl problém špatné viditelnosti. Neváhali jsme a hned jsme si sedadla zarezervovali. Celé představení trvalo přes dvě hodiny a v tomto čase jsme obdivovali špičkové herecké výkony Františka Němce, Jany Preissové, Taťjany Medvecké, Jany Bouškové, Ivy Janžurové a z mladší generace Patrika Děrgela nebo Anny Fialové. Myslím, že žáci byli nadšeni a pochopili příběhy balad (Zlatý kolovrat, Polednice, Vodník, Svatební košile, Štědrý den) a zároveň nasáli krásnou atmosféru Národního divadla.

Mgr. Martina Hanzaliusová

Galerie Obrázků