• VYBAVENÍ TŘÍDY

pondělí, 30 září 2019 11:17

Přespolní běh 2019

Na Mariánské louce v Děčíně opět proběhl  další ročník okresního přeboru  sportovců z celého děčínského okresu. Účast byla tak jako v předešlých ročnících vysoká. V jednotlivých kategoriích soutěžilo až 10 týmů. Závodníci si vyzkoušeli běh s profesionální časomírou, kterou používají závodníci např. v biatlonu.

Naše škola ukázala, že má skvělé a všestranné žáky, kteří umí sportovat, závodit a být skvělými kamarády.  Předvedli svá maxima a někteří posunuli své osobní výkony.

Naši školu reprezentovali Jan Šmucr, Ondřej Macho, Samuel Hendrich, Jakub Pepich, Pavel Vesecký, Bára Němečková, Valérie Grulichová, Karolína Grulichová, Adéla Vilímková, Matylda Linková, Alexandra Verecká, Eliška Smolová, Tomáš Novotný, Jaroslav Moučka, Tomáš Šotka, Michal Kohout, Jan Ledvinka, Markéta Mlázovská, Sabina Richterová, Andrea Klabanová , Věra Keplová a Milan Cimrt.

Sportovcům gratulujeme a  v příštích sportovních soutěžích držíme pěsti.