I když na tento den slibovaly velmi vysoké teploty, které se naplnily, všichni jsme si společný výlet moc užili. Cesta vlakem utekla rychle, v Muzeu smyslů jsme se pořádně vyřádili a vznikly super fotky. Cesta metrem byla pro některé premiérou a příjemným ochlazením :-) Areál Pražského hradu jsme si všichni prošli s úžasem ve tvářích, jen hradní stráž nám ke štěstí chyběla. Nicméně výhled, který se nám naskytl na stověžatou Prahu, byl dechberoucí. Pak už jsme jen sešli Nerudovou ulicí dolů ke Karlovu mostu a hurá na metro a zpátky do Děčína.
Díky bando za skvělý výlet na konci školního roku.
Mgr. Lucie Štěpánková, TU 6. A




