Síly poměřili v týmových míčových hrách i v individuálních disciplínách. Atmosféra byla plná emocí, nadšení a vzájemného fandění. Domů děti odcházely se spoustou zážitků a s pocitem, že nejde o vítězství, ale o kamarádství a fair play.
Obrovská pochvala patří všem sportovcům! Velké díky posíláme paním učitelkám a také pomocníkům z 8. třídy za skvělou organizaci.
Podívejte se na fotky!




