Základní škola a Mateřská škola Děčín III, Březová 369/25, příspěvková organizace +420 412 513 297 skola@zsamsbrezova.cz

KAM PO ŠKOLE?

středa, 29 květen 2024 13:07

Akce ŠD - Olympiáda školních družin

Dne 23. května 2024 se na hřišti Dr. M. Tyrše uskutečnila OLYMPIÁDA ŠKOLNÍCH DRUŽIN města Děčína a blízkého okolí, kterou jako každý rok pořádal DDM Děčín.

Z naší školní družiny jsme vyslali dva sedmičlenné týmy, aby nás reprezentovaly ve sportovních disciplínách -  v běhu na 50 m, ve skoku dalekém z místa, v hodu na cíl, v hodu dalekém a ve štafetě.
Naše týmy UMPALUMPÍCI a RYCHLÉ HVĚZDY se sice neumístily na prvních příčkách, ale v jednotlivcích jsme obsadili krásné 3. místo v hodu dalekém, které vybojoval Denis Jeremy Lorenc.
Musíme vypíchnout i štafetové běžce - Elišku Plechatou, Elišku Kuchařovou a Denise J. Lorence, kteří v rozběhu zabojovali a doběhli jako první.
Všichni účastníci ke všem disciplínám přistupovali s elánem a nadšením. Své férové a sportovní chování ukázali nejen při samotném soutěžení, ale i při fandění jiným týmům a při vyhlašování vítězů.
Našim malým sportovcům děkujeme za skvělou účast na OH/ŠD a těšíme se na další sportovní zápolení.