• VENKOVNÍ HŘIŠTĚ

pondělí, 05 červen 2023 15:08

Akce ŠD - Oslava MDD

Ve dnech 30. května - 1. června proběhla ve školní družině oslava MEZINÁRODNÍHO DNE DĚTÍ.
Paní vychovatelky si pro děti v každém oddělení připravily spoustu různých soutěží, kvízů, rébusů a her. Některé disciplíny se uskutečnily jednotlivě, ve dvojicích, či ve skupinkách a účastníci za ně sbírali body.
Venku si děti mohly vybrat ze spousty aktivit - například kopaná, kladina, chůdy, tanec, žebřík, míčové hry, malování křídami a jiných zábavných her.
Letos poprvé se konala NETRADIČNÍ OLYMPIÁDA. Čtyři družstva soutěžila v navlékání ponožek na židli, podávání míče komínem, chůze s trakařem, tahání kačera, hopsání dvojic a proměna ve vránu krákavou. Vítězné družstvo bylo na místě odměněno sladkými medailemi.
V pátek 2. června si děti mohly své nasbírané body v soutěžích, směnit v obchůdku za věcné ceny nebo sladkosti.
Tento týden se opravdu vydařil!

vychovatelky ŠD