úterý, 18 duben 2023 17:59

Akce ŠD - HUDEBNÍ ODPOLEDNE za doprovodu klavíru a kytary

Dnešní uplakané počasí nám zpříjemnila spolupráce s naší kolegyní Marcelou Ledvinkovou. Připravila se synem Matějem třicet písní, doslova hitů, které mohou děti využít na letních táborech, při různých sešlostech s kamarády, při opékání buřtů a jiných zábavných příležitostech s kytarou.

Rozezpívali jsme se za doprovodu klavíru a kytary písní Skálo, skálo a poté si každé oddělení  vybíralo písně na přání. Samostatně nám zahrál a zazpíval Matěj populární anglickou píseň Let her Go od Passenger. Na závěr zazněla píseň Rodné údolí, kterou se děti krásně rozloučily a svým nadšením poděkovaly našim hudebním hostům!

vychovatelky ŠD