• VESELÉ PROSTŘEDÍ

středa, 08 červen 2022 13:43

Akce ŠD - MDD

Ve dnech 30. 5. - 1. 6. proběhla ve školní družině oslava mezinárodního dne dětí. V pondělí a úterý děti sbíraly body za soutěže, kvízy, rébusy, sportovní úkoly a další aktivity. Činnosti se odehrály v odděleních, na chodbě u ŠD, na školním dvoře a hřišti, kde si děti vybíraly z různých aktivit - tanec a zpěv při hudbě, házení pytlíků a kroužků, prolézání tunelem, malování křídami, skákání v žebříku a pytlích, chůze na chůdách, kladině, hra minigolf, kopaná. Ve středu si děti mohly  podle získaných bodů  vybrat pěkné ceny nebo sladkosti v obchůdku, kdy se získané body proměnily v peníze.

Děti si oslavu velmi užily a ceny jim udělaly velkou radost.

vychovatelka ŠD