středa, 25 listopad 2020 19:03

Informace k provozu ZŠ, ŠD a ŠJ od 30. 11. 2020

Informace k výuce od pondělí 30. 11. 2020

Ministerstvo školství nám poslalo metodické pokyny a opatření jsou nutná dodržovat. Dokumenty "Informace k provozu škol" a "Tabulku PES pro oblast školství" naleznete v příloze níže.

Všichni žáci, zaměstnanci i návštěvníci školy mají povinnost nosit ochranu úst a nosu po celou dobu pobytu ve škole (včetně školní družiny) i školní jídelně, kromě doby, kdy konzumují jídlo. Roušky musí nosit i při společném pobytu venku. Ochranný štít není bez roušky Státním zdravotnickým ústavem povolen.

Ve třídách i společných prostorách se musí v pravidelných intervalech větrat.

1. stupeň všechny třídy prezenční formou
2. stupeň 9. A a 9. B prezenční formou
 rotačně 30. 11. - 4. 12.  6. B, 7. B, 8. B prezenčně
    6. A, 7. A, 8. A distančně
  7. 12. - 11. 12. 6. B, 7. B, 8. B distančně
    6. A, 7. A, 8. A prezenčně

Vzhledem k zajištění homogenity skupin a výdejů obědů dojde k úpravám rozvrhu hodin všech žáků prezenční formy studia, které budou zveřejněny do konce týdne. Sledujte, prosím, naše webové stránky a Bakaláře.

Informace ke školní družině od pondělí 30. 11. 2020

Školní družina bude zajištěna pro přihlášené žáky 1. - 4. ročníku.

Provoz školní družiny:

Ranní družina: od 6:00 do předání třídní učitelce, nejpozdější příchod je možný v 7:30 h.

Odpolední družina: do 16:00 hodin.

Pobyt venku: 14:00 - 15:00 h (pokud rozvrh hodin třídy dovolí)

Nově jsou žáci zařazeni do následujících homogenních skupin, v tomto složení budou po celou dobu pobytu ve školní družině. Skupiny se nesmí míchat.

1. A + 1. B Řadová Hana
2. A + 2. C Záhorková Markéta
2. B Pešková Vlasta
3. A + 3. B Ledvinková Marcela + pedagogičtí pracovníci školy
4. A + 4. B pedagogičtí pracovníci školy

Družina na obědy nechodí. Na obědy budou žáci chodit s třídní učitelkou dle rozpisu, který bude uveden v rozvrhu hodin.

Informace k obědům od pondělí 30. 11. 2020

Výdej obědů bude probíhat dle přesně stanoveného harmonogramu a jiný čas výdeje stravy není z hygienického hlediska možný. Žáci budou na obědy chodit po třídách s vyučujícími. Samostatně nebudou žáci vpuštěni do školní jídelny s výjimkou žáků, kteří se budou vzdělávat distančně. Ti si budou moci vyzvedávat obědy pouze do kastrůlku v čase 13:35 - 14:00 h. V jiném čase nebudou do školní jídelny vpuštěni.

Obědy pro žáky 1. stupně jsou od pondělí 30. 11. automaticky přihlášeny. Pokud nebude Vaše dítě na obědy chodit (např. z důvodu nemoci), nezapomeňte si oběd odhlásit.

Obědy pro žáky 2. stupně si od pondělí 30. 11. přihlaste

Věříme, že se epidemiologická situace v naší zemi bude i nadále zlepšovat a brzy nám umožní od některých opatření upustit.

vedení školy

Přečteno: 717 x Naposledy změněno čtvrtek, 26 listopad 2020 18:31