Dys-poradna pro žáky se SVPU

Milí rodiče a žáci,

také tento školní rok pořádáme pro integrované žáky a pro žáky se SVP dobrovolné speciální kroužky, které se zabývají nápravou výukových poruch u žáků (především se jedná o dyslexii, dysgrafii a dysortografii). Paní učitelky zde v rámci výuky využívají různorodé výukové metody a pomůcky. Cílem těchto kroužků je hravou a poutavou formou u zmiňovaných žáčků probudit zájem o daný předmět či jeho část, která jim do této doby dělala potíže a zároveň umožnit žákům zažít pocit úspěchu díky postupnému zlepšování jejich dovedností a schopností. Žáci zde opakují a prohlubují si znalost aktuálního školního učiva z češtiny, ale také zde procvičují gramatiku, atd.

Na obou stupních naší školy funguje několik kroužků.

Pokud na tyto kroužky chcete docházet, doporučujeme předchozí domluvu s jednotlivými vyučujícími.