středa, 13 květen 2020 12:38

Projekt Škola pro všechny

Naše škola, stejně jako další ZŠ v Děčíně, je zapojena do projektu Škola pro všechny, který navazuje na Inkluzi do škol. Součástí tohoto projektu je pozice kariérového poradce.

V rámci tohoto projektu se uskuteční postupně během školního roku ve všech ročnících projektové dny zaměřené na volbu povolání. Ve 2. pololetí pak proběhne velký projektový den pro 1. stupeň a velký projektový den pro 2. stupeň.

Další aktivitou kariérového poradenství budou exkurze do podniků a návštěvy středních škol.

Bude zorganizována beseda s bývalými žáky na téma výběr střední školy, výběr povolání.

Kariérový poradce poskytuje 1 hodinu týdně konzultační hodiny pro rodiče a žáky.

Mgr. Simona Wisurová