• REKONSTRUOVANÁ ŠKOLA

Informace k plánované ŠvP 2. stupně

Aktualizace 09. 12. 2020

Vážení rodiče,

již dříve jsme vás informovali o tom, že díky neuskutečněné škole v přírodě, ale již zaplacené zálohové faktuře, se naše škola spojila s právníky, kteří nám pomáhali vyřešit vrácení vašich peněz.

Právníkům se podařilo vykomunikovat následující:

Do konce dubna 2021 má provozovatel cestovní agentury povinnost vrátit zaplacené zálohy, tzn. že záloha 1.000,- bude všem vrácena v první polovině května 2021.

Vám, kteří jste na účet školy poslali více než 1.000 Kč, peníze převyšující zálohovou částku vrátíme do konce tohoto kalendářního roku. Např. Anička Veselá platba 3.300,- – do konce roku bude vráceno 2.300,-, zbývající 1.000,- záloha v první polovině května 2021. Vašík Veselý platba 1.000 Kč ve výši zálohy – ta bude vrácena v první polovině května 2021.

Těm, kteří poslali více než 1000,-, bude poslána zpráva přes systém Bakaláře, prosím o zpětnou vazbu, ať vám peníze můžeme co nejdříve zaslat zpět.

vedení školy

Aktualizace 02. 07. 2020

Vážení rodiče,

vzhledem k tomu, že nám cestovní agentura pořádající ŠVP odmítá vrátit zaplacenou zálohu a trvá na náhradním termínu ŠVP, řeší tuto situaci naši právníci.

Zálohy zaplacené za „deváťáky“ budou vráceny na účty během příštího týdne.

U ostatních žáků prosíme o strpení s vracením Vámi zaplacených záloh.

Přejeme krásné a poklidné léto

vedení školy

Aktualizace 24. 3. 2020

Vážení rodiče,

v půlce dubna měla být doplacena druhá část platby za školu v přírodě. Bohužel v této situaci nikdo netuší, zda se škola v přírodě v řádném termínu uskuteční a nám je jasné, že doplatek v tuto chvíli ani po vás vyžadovat nemůžeme. Naštěstí to chápe i organizátor. Jsme domluveni, že se spojíme po Velikonocích, to už snad budeme všichni moudřejší a dořešíme i doplatky za ŠVP. Doufáme, že se situace ohledně koronoviru nějakým způsobem uklidní a my budeme moci školu v přírodě odjet v řádném termínu. Pokud ale ke zlepšení situace nedojde, jsme domluveni s organizátorem, že by nám poskytl nový termín - září nebo říjen 2020. V tomto případě bychom žákům 9. ročníků, kteří už nebudou moci jet, samozřejmě vrátili již zaplacenou částku a tyto žáky bychom nahradili žáky ze současných 5. tříd.

20. 11. 2019

V červnu letošního školního roku organizujeme pro žáky 2. stupně školu v přírodě. Po zjištění zájmu ze strany rodičů o tuto akci jsme oslovili agenturu CK Topinka, která nám školu v přírodě zorganizuje.
ŠvP proběhne v termínu 8. – 12. června 2020 a uskuteční se v rekreačním středisku Růžená (https://www.tabory.cz/ruzena.html).
Cena ŠvP je 3.300,-. V ceně je zahrnuta doprava, ubytování, strava 5x denně, celodenní pitný režim a programová činnost. Zároveň je součástí ceny také cestovní pojištění včetně storna pobytu. Žáci, kteří projevili zájem o ŠvP, dostanou v nejbližších dnech složenku.
Zálohu 1000,- je třeba uhradit do 10. ledna 2020, zbytek ceny pak do konce dubna 2020.
Prosím, vezměte na vědomí, že záloha je nevratná. Volná místa stále jsou, pokud máte zájem, aby se vaše dcera/ váš syn školy v přírodě zúčastnil, kontaktujte mě, prosím, přes bakaláře.

Mgr. Lucie Štěpánková